Андрій Слєпцов

Викладає: гітара – акустика, електро

  • Гітарист українського гурту «Гайдамаки»;
  • Має великий гастрольний досвід;
  • Прекрасно знається на написанні музики, аранжуванні, імпровізації та теорії;
  • Улюблені стилі: козацький рок, етника, groove metal, alternative metal.

Андрій розпочав свою музичну кар’єру ще у дитинстві, вхопивши у свої руки скрипку і успішно «відлабавши» на ній два класи музикалки. Але згодом він вирішив, що не згоден із системою, та, облишивши порослу мохом радянську музшколу, поринув у underground. Підпільне життя занесло його у файне місто Тернопіль. Там він побував на репетиції у треш-метал групи «Анастезія» і твердо вирішив зайнятися гітарою.

Відтоді він почав вдома «давити квінту», носити хаєр, драні джинси й дірявити вуха. Далі наш молодий талант вирішив пірнути у музику більш ґрунтовно. Це дало йому можливість наробити галасу у таких рок-командах як "Nameless", «Бульдозер» та «The Каліказ», у котрих він плідно грав.

З 2012 року Андрій розсікає на своєму 7-струнному «Карвіні» у складі культового українського гурту «Гайдамаки», і вже встиг стати рок-легендою. Ці піонери козак-року поєднують у своїй творчості етнічні національні мотиви й тяжкі гітарні рифи Андрія, які мало кого можуть лишити байдужими. Але справжнім скарбом для гурту є ліричні та проникливі акустичні партії Андрія.

Андрій має неабиякий досвід гри в різних жанрах і напрямах. Об’їздив з гастролями пів світу. Прекрасно знається на написанні музики, аранжуванні, імпровізації, теорії, та як її застосовувати на практиці у власній музиці. Немає такого стилю музики, у якому б Андрій не почувався як риба у воді. Він прекрасний музикант, професійний артист і що найважливіше – талановитий педагог. Любить та вміє працювати як з дорослими, так і з дітьми. Увесь свій багаж знань він готовий передавати вам.

Філософія Слєпцова проста — «Якщо ти вважаєш себе справжнім рокером, то коли граєш на гітарі, маєш давати в морду своєю музикою». І цим усе сказано. Приходь навчатися до Андрія, і він не тільки навчить тебе музично давати в морду, але й відкриє для тебе усі потаємні закутки музики, як новачку так і «матьорому» професіоналу. А це — велика цінність!

 

 

 

 

Контакты

Адрес: 
Киев, Тверской тупик 4

Телефон: 
+38 (073) 045-3141