Єлизавета Федорченко

Викладає: естрадний вокал, рок-вокал

  • Лідерка та вокалістка гурту Bright Thought;
  • Разом з її гуртом фіналистка міжнародного рок-фестивалю Emergenza, фіналістка Docker's Rock Battle;
  • Має великий концертний досвід. Учасники фестивалю «Рок Булава» та «Тарас Бульба». Давали концерти у Теплому Ламповому, Volume Club, Monte Ray, Atlas;
  • Улюблені стилі: альтернативний рок, класичний рок, індастріал та прогресив-рок.

Як і у більшості викладачів в IRockStar інтерес до музики в Лізи прокинувся ще в дитинстві. Ще до школи Ліза часто підбирала мелодії на фортепіано, співала в дитсадку та брала участь у вокальних конкурсах. В музичну школу Ліза ходила одразу на три напрямки: фортепіано, гітара та вокал. Також окремо вивчала гру на віолончелі та барабанах. Тож мультиінструменталістка, це саме про неї. Ліза ще змалку пише свою музику та тексти до них.

Але не все було так просто, адже, як і багатьом учням звичайних музичних шкіл, Лізі доводилось вчити програму, яка була зовсім не до душі. Їй хотілося індивідуального підходу, під власний тембр голосу та музичні вподобання. Тому Ліза знайшла вихід в приватних курсах, в тому числі пройшла курс Мелісси Кросс — всесвітньовідомої викладачки екстрим-вокалу.

Улюблені стилі Лізи це альтернативний рок, блюз, джаз, класичний рок, індастріал та прогресив-рок. Із виконавців захоплюється Linkin Park, System of a Down, Slot, Tool та Rammstein.
Але більш за все Ліза кайфує від свого авторського матеріалу. Постійно вдосконалюючись, вона постійно вивчає нові вокальні техніки та прийоми. Любить віднаходити щось своє та вивчати можливості свого голосу. Цього найбільше прагне й на своїх заняттях — щоб учні розкривали свій потенціал та знайшли власний стиль виконання.

Музика невід'ємна частина Лізиного життя, а тому у неї ніколи не виникало бажання займатися чимось іншим. За своє життя накопичила чималий музичний досвід. Від участі в університетських музичних проектах, роботи у кавер-бендах та співу в ресторанах до створення власного гурту "Bright Thought" у 2014 році.

З цього почався новий період у житті Лізи. Виступи на концертах, записи на студіях, які ставали дедалі професійнішими. Так Ліза навчилась робити якісні аранжування, грамотно прописувати бек-вокал та партії для інших музикантів.

За час існування гурту "Bright Thought" сталося багато змін, як у складі учасників так і в музичному напрямку. Згодом до складу приєднався электробаян, що стало фішкою колективу. Основною ціллю для гурту завжди було зробити власний оригінальний продукт. Зараз "Bright Thought" записує альбом та знімає кліпи.

На момент коли Ліза почала викладати в IRockStar в неї був чималий досвід, яким кортіло поділитися. Зараз найбільше задоволення приносять результати учнів. Коли людина приходить вчитися вокалу, Ліза використовує різні підходи, щоб учень почав видавати класні звуки.

Намагається завжди підібрати порівняння, метафори, щоб пояснити людині, що відбувається з голосом та як влаштована анатомія вокалу. Використовуючи приклади з життя пояснює як правильно вдихнути, чи отримати необхідний звук. Це потрібно для того, щоб на емоційному фоні вивести ті реакції та ті звуки, які в звичайному житті виходять не навмисне, а потім учні вчаться робити це коли їм треба. Завжди малює анатомію, показує де знаходяться органи та точки. Робить упор на дихання, тому що на ньому тримається все. Так поступову учні вчаться робити все правильно, зупиняючись на проблемних місцях та удосконалюючи їх.

Дуже важливо усвідомити, що якщо відпустити свій внутрішній страх, то з ним відпуститься і голос. Не співає тільки той, хто боїться, а хто свій страх підкорить, той голос свій розкриє. Головне зрозуміти, що співати може кожен. Комусь треба більше працювати над вокалом, а комусь більше трудитися над психологією. Але реально кожен може навчитися співати.

 

 

 

 

Контакты

Адрес: 
Киев, Тверской тупик 4

Телефон: 
+38 (073) 045-3141