Христина Лугова

Викладає: фортепіано, вокал

  • Авторка і виконавиця власних пісень;
  • Засновниця проекту Chrystyna Jazz Band;
  • Улюблені стилі: jazz, pop-jazz, soul, lounge.

Attention! Не «мєталом єдіним»! Вітайте — наша викладачка вокалу та фортепіано — Христина Лугова. Це людина, про яку хочеться сказати: «активістка, комсомолка і просто красуня». Професійна співачка, авторка музики й текстів, що з усмішкою і відкритою душею навчить вас класно грати й співати. І ось чому!

Ймовірність того, що Христина стала б квантовим фізиком прямувала до нуля. Батько — композитор, що пише музику до кінофільмів й робить аранжування, мама – співачка й викладач фортепіано. А близький родич — Юрко Луговий — відомий у Канаді режисер-документаліст. Тому не дивно, що Христина раз за разом випускає нові пісні, як от «Мокрі вулиці».

Творчий шлях Христини Лугової почався з музичної школи, де вона опановувала фортепіано. Так як батьки музиканти, ставлення до нашої майбутньої зірки було дуже суворим, тож просто тицянням по клавішах все не обходилося. Христина постійно грала складніші твори, ніж її однолітки, й не мала права на помилку. Такий підхід, після закінчення «музикалки», спонукав закрити кришку фортепіано на довгі роки і відбив охоту до музики. Проте творча енергія Христини була невпинною і була направлена у бальні танці, якими дівчина прозаймалася 10 років.

Після закінчення школи творчий пошук заніс Христину до Університету Культури та Мистецтв, де вона навчалася на тележурналіста й ведучу, а згодом на режисера. Але спробувавши різні види мистецтв, наша майбутня викладачка, вирішила, що хоче займатися музикою, писати й виконувати свої пісні.

Вокально обдарована Христина ще під час навчання в університеті почала брати участь у різних конкурсах та фестивалях. Наприклад, у відомому вокальному фестивалі «Доля» під патронатом президента України, Христина стала володаркою другої премії. Також зі своїми піснями вона брала участь у музичному радіо-марафоні, що був зареєстрований у Книзі Рекордів Гіннеса, як найдовший безперервний радіоефір. Ще дівчина довгий час працювала з відомими артистами як бек-вокалістка, наприклад з Оксаною Білозір, з якою записувала пісні та їздила у гастрольні тури по всій країні. Це дало їй шанс побачити, як працює музична індустрія, і здобути неабиякий артистичний досвід, який вона передає своїм учням.

Навіть після такої «життєвої школи» Христина не зупинилася у навчанні й пішла удосконалювати вокал у Київський Інститут Музики ім. Р. Глієра на естрадний вокал.
Черговий музичний фестиваль Jazz Open Mike у Києві відкрив їй двері до молодої джазової тусовки. Згодом з талановитими молодими музикантами молода співачка створить свій проект — Chrystyna Jazz Band, який працює у жанрах поп-джаз, соул, лаунж.

Сьогодні Христина Лугова — молода і прогресуюча співачка. Її пісні тримаються у відомих українських хіт-папарадах. Тож ми радо вітаємо її у нашій школі, де вона навчить вас співати поп, джаз, соул і грати на піаніно. Також вона навчить вас працювати з мікрофоном та іншим музичним обладнанням, і поділиться сценічним досвідом.

З інтерв’ю з Христиною:

- Що ти хочеш сказати своєю творчістю? Які ідеї несуть твої пісні?

- Основний меседж моїх пісень – вірте у свою мрію, долайте перепони, ніколи не зупиняйтеся на своєму шляху. Хочу, щоб люди слухали мою музику і заряджалися оптимізмом. От дивишся інколи на похмурих людей й так і хочеться прокричати – ти відчуваєш себе відкинутим на узбіччя шматком м’яса і відчуваєш усю глибину печалі. Так от, НЕ ПАДАЙ ДУХОМ! Ну, і звісно люблю інтимну лірику, почуття і любовні переживання. (сміється)

- Які твої основні фішки як музичного педагога?

- Я ніколи не буду працювати з матеріалом, який не цікавий учневі. У світі так багато цікавої музики, завжди можна знайти для навчання, а не «Во саду лі в огородє». Якщо учень принесе якийсь складний твір, який навіть йому поки що не під силу, але він йому подобається — ми будемо його вчити. Можна навіть брати різні фрагменти з різних творів і вивчати на них техніки й прийоми. Тільки так учень буде отримувати задоволення від занять і прогресуватиме.

 

 

 

 

Контакты

Адрес: 
Киев, Тверской тупик 4

Телефон: 
+38 (073) 045-3141